Bieg Piątka z Gwiazdami z Echo Mini Event Holter

27 maja 2017 r. podczas biegu „PIĄTKA Z GWIAZDAMI” Fundacja „E-MEDYCYNA” w partnerstwie z TeleCardio oraz Pro-Plus S.A. zapraszają na darmowe na badanie EKG podczas biegu wraz z konsultacją kardiologiczną.
Fundacja „E-medycyna” dzięki wsparciu firmy Pro-Plus S.A. ufundowała 8 aparatów Echo Mini Event Holter dla ośmiu uczestników, którzy będą wyposażeni w urządzenie do automatycznego pomiaru ekg podczas biegu.

Po zakończeniu biegu dzięki uprzejmości spółki TeleCardio zostaną im udzielone konsultacje kardiologiczne wraz z odczytaniem zapisu ekg wykonanego podczas biegu.

Zapisy na urządzenie Echo Mini Event Holter oraz szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pisząc na adres: fundacja@emedycyna.org

Do zobaczenia 27 maja 2017 r. podczas Piątka z Gwiazdami – pobiegnijmy dla Hospicjum

10.04.2017 Spotkanie dla słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Seniora (01)

Spotkanie dla słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Seniora

W dniu 10 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie dla słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Seniora mieszczącego się przy ul Rybackiej w Szczecinie.  Podczas spotkania jeden z wykładów poprowadziła Prezes Fundacji „E-medycyna” Arleta Górecka-Przybycień. Wykład poświecony był platformie medycznej oraz telekonsultacji kardiologicznej za pomocą urządzeń do przesyłania EKG na odległość. Prezentacja wzbudziła zainteresowanie oraz zachęciła do dyskusji i zadawania wielu pytań. Dziękujemy Fundacji „E-medycyna”, że podczas wykładu zaprezentowała system TeleCardio. Poniżej przestawiamy fotorelację z tego spotkania.